Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Масові заходи
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Книжковий експрес
«Україно, ми твої діти» (серія)
Бібліотека у форматі Д°
Природа і людина (рек. покажчик)
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проект "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

Безпека життєдіяльності


      Стороженко Г. Людина та її тіло / Г. Стороженко ; худож. О. Соколова. – Харків : Ранок, 2018. – 63 с. : іл. – (Серія «Пізнаємо та досліджуємо»).

       Ця книга познайомить тебе з будовою тіла людини. Ти дізнаєшся з чого складаються живі організми, як працює серце та як ми дихаємо. А ще прочитаєш про те, як тренувати вестибулярний апарат, надавати першу допомогу та як органи чуття нас «обманюють» тощо.      Тіло людини : найцікавіші факти / дизайн обкл. Т. С. Пархоменко. – Харків : Віват, 2016. – 23 c. : іл. – (Енциклопедія для малюків).

       У цій енциклопедії просто та зрозуміло розповідається про те як росте людина, чим відрізняється жіночий скелет від чоловічого, які функції виконує спинний та головний мозок, що таке м’язова система, як ми сприймаємо інформацію ззовні. А ще ти дізнаєшся про кров в організмі людини, чому б’ється серце, як ми дихаємо, ковтаємо, чим відрізняється чоловіча статева система від жіночої. Описано також правила особистої гігієни. Окрім цього, щоб розповіді були зрозумілішими, їх прикрашено яскравими ілюстраціями.


       Зімба О. Як дорогу перейти! / О. Зімба ; худож. О. Мазур. – Львів : Вісім лапок, 2015. – 15 с. : іл.

       Разом з Мурчиком та Бровком ти навчишся переходити дорогу. А допоможе тобі у цьому світлофор.

       Хаткіна М. О. Веселі уроки здоров’я : для розумних хлопчиків та дівчаток / М. О. Хаткіна ; худож. Л. І. Матвієнко ; худож. оформ. Л. О. Д’яченко. – Донецьк : БАО, 2014. – 48 с. : іл.

       Що таке гігієна, як правильно харчуватись, що таке щеплення, які є отруйні рослини та тварини, що таке інфекція? На ці та інші запитання у цікавій формі відповідає книжка, і якщо ти її прочитаєш, то навчишся берегти своє здоров’я.


      Ти цього хочеш?


       Хаткіна М. О. Веселі уроки безпеки для слухняних хлопчиків та дівчаток / М. О. Хаткіна ; худож. Бойко Ю. А., Далбуз А. М. ; худож. оформ. Л. О. Д’яченко. – Донецьк : БАО, 2014. – 48 с. : іл.

       Повчальні історії та веселі вірші автора про те, як поводитися вдома, на дорозі, у громадських місцях, на пляжі, в лісі. Якщо ти засвоїш ці правила, то твоє життя стане безпечним.


      Домашня аптечка – це безпечно?

      А окріп?

      А сердитий пес?

      А ігри на дорозі?


       Прушковська В. Здоровим бути модно: (безпека твого життя) / В. Прушковська. – Вінниця : Вид. ФОП Рогальська І. О., 2014. – 103 с.

       Автор цієї збірки - вчитель-філолог і поетка в одній особі. Тому їй було зовсім не важко у віршованій формі розповісти про правила безпеки твого життя. Знайомлячись із віршами, ти дізнаєшся якими небезпечними можуть бути прості, на перший погляд, дитячі витівки. Автор пояснює, як правильно обминати транспорт, поводитися з газом, чим загрожує ожеледиця, чим небезпечна мобілка, як поводитися під час грози, тощо.

Розв'яжи ребус

(Натисни на картинку - отримай правильну відповідь)


       Крижановська О. Пригоди Зернят у Країні Здоров’я : наук.-попул. вид. / О. Крижановська ; худож. О. Мазур. – Львів : Міські інформ. системи, 2014. – 63 с. – (Серія «Бібліотечка «Колоска»).

       В цьому науково-популярному виданні ти знайдеш правила поведінки у школі та дізнаєшся як правильно себе загартовувати, які існують правила етикету, про безпеку на дорозі, у школі, на перехресті, тощо.       Камерон (Тодорович) Л. Небезпечна прогулянка : електробезпека для дітей / Л. С. Камерон (Тодорович) ; [іл. авт.]. – Житомир : Вид. В. Б. Котвицький, 2014. – [13] с. : іл.

       Ця пізнавальна книжка не раз стане тобі у нагоді. У цікавій та легкій формі вона розповідає про правила з електробезпеки. В ній ти знайдеш відповіді на такі запитання: де не можна ловити рибу та запускати повітряного змія; які споруди небезпечні для життя і підходити до них не варто; як треба відійти від місця, де обірвався електропровід; які небезпеки існують вдома та як їм запобігати. Окрім цього, в книзі намальовані попереджувальні знаки, а вкінці на тебе чекають цікаві запитання та корисні поради для батьків і вчителів.

Склади пазл "Небезпечна прогулянка"

 

Звернутися для редагування, видалення інформації про дитину з сайту або повідомити про нелегальний контент Ви можете на адресу library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 7/8/2020
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей