Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Масові заходи
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Книжковий експрес
«Україно, ми твої діти» (серія)
Бібліотека у форматі Д°
Природа і людина (рек. покажчик)
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проект "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

У світі фантастики


  Чаклун О. Мікробот і галактичний пірат / О. Чаклун ; худож. Я. Любарська. – Київ : Фонтан казок, 2017. – 64 с. : іл.. – (Серія «Добра фантастика»).

   І знов ми зустрічаємося з нашими знайомими з попередніх книжок головними героями – Мікроботом, дівчинкою Амелією та хлопчиком Пітером. Цього разу вони прилетіли на закриту планету-хамеліон Містерія для участі у чемпіонаті із хованок. Адже для проведення чемпіонату захист-стіну цієї планети повинні зняти... Цим і хоче скористатися жахливий і злий пірат Зерос, якого всі бояться в галактиці. Але друзі напоготові!

Склади пазл "Мікробот і галактичний пірат "  Чумарна М. Пригоди Лумпумчика : у 4 кн. Кн. 1. Прибулець із Сатурна / М. Чумарна ; худож. В. Чипурко. – Тернопіль : Навч. кн. – Богдан, 2016. – 95 с. : іл. – (Початкова школа)(Богданова шкільна наука).

   Це пригодницько-фантастична повість про дружбу інопланетянина-сатурнівця, з Васильком, звичайним 10-річним хлопчиком. Лумпумчик, а саме так нарік інопланетну блакитну кульку з великими зеленими очима Василько, показує хлопцю та його друзям неймовірні речі, які трапляються не лише у далекому космосі, а й на нашій планеті. Видання проілюстровано кольоровими малюнками Віри Чипурко.

   На Форумі видавців книгу було нагороджено спеціальною відзнакою Львівського астрономічного товариства за популяризацію астрономії.


  Чумарна М. Пригоди Лумпумчика : у 4 кн. Кн. 2. Посланець Всесвіту / М. Чумарна ; худож. В. Чипурко. – Тернопіль : Навч. кн. – Богдан, 2016. – 95 с. : іл. – (Початкова школа)(Богданова шкільна наука).

  У другій книзі Василько Ігнатенко дізнається приголомшливу новину про самого себе. Разом з друзями він здійснить неймовірну подорож у часі – на глибину мільйонів літ, коли зароджувалася наша планета.


  Чумарна М. Пригоди Лумпумчика : пригод.-фантаст. повість : у 4 кн. Кн. 3 : Планета Рожевого Світанку / М. Чумарна ; худож. В. Чипурко, [Л. Рейко]. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2016. – 95, [1] c. : іл. – (Початкова школа) (Богданова шкільна наука).

  У третій книзі пригод головні герої – Василько, Юрчик та сатурнівець – Лумпумчик вирушають до Планети Рожевого Світанку. Це планета, де живуть душі всіх дітей, які ще не народилися в земному світі.


  Чумарна М. Пригоди Лумпумчика : пригод.-фантаст. повість : у 4 кн. Кн. 4 : Меч Ягіла / М. Чумарна ; худож. В. Чипурко ; обкл. В. Чипурко, Л. Рейко. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2016. – 92, [3] c. : іл. – (Початкова школа) (Богданова шкільна наука).

  Четверта повість розповідає про найдавнішу історію міста Херсон, Кримського півострова, Зміїного острова тощо. Ви дізнаєтеся яке відношення має Ахілл до давньоукраїнського бога сонця – Ягіла, а також які пригоди чекали на героїв у таємничій печері кримського степу.


  Чаклун О. Мікробот і Кам’яний дракон / О. Чаклун ; худож. Я. Любарська. – Київ : Фонтан казок, 2016. – 53 с. : іл. – (Добра фантастика).

   У чарівному світі синіх гномів коїться щось жахливе! Хтось краде у пустелі чарівні двері, крізь які можна потрапити, куди забажаєш! Та ще там оселився страшний Кам’яний дракон, який загрожує всьому живому. Хто їм допоможе? На щастя маленький супер-герой Мікробот та його друзі – Ревун, Амелія та Пітер опинилися поруч! Чарівний світ буде врятовано!

Склади пазл "Мікробот і Кам’яний дракон "       Пантюк С. Вінчі й Едісон : наук.-фантаст. повість / С. Пантюк ; худож. Н. Каламєєць. – Київ : Фонтан казок, 2015. – 95 с. : іл.

      Ти мабуть цікавився, якою була земля в той час, коли на ній панували динозаври? Герої повісті – братики Вінчі й Едісон та їхня подруга Фійка. Бешкетуючи у татовому часольоті, вони випадково потрапили в далеке минуле, де самі все побачили на власні очі. Саме із їхньої фантастичної подорожі і вийшла досить пізнавальна міні-енциклопедія про динозаврів.Розв'яжи ребус

(Натисни на картинку - отримай правильну відповідь)

 

Звернутися для редагування, видалення інформації про дитину з сайту або повідомити про нелегальний контент Ви можете на адресу library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 7/8/2020
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей