Новини

» Архів новин

Конкурс "Моя віммель-бібліотека"

Опубліковано: 13 вересня 2017

   9 вересня на Контрактовій площі відбувся Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов, на якому представила свою програму і Національна бібліотека України для дітей.

       У рамках заходу відбулося нагородження учасників конкурсу дитячої ілюстрації «Моя віммель-бібліотека», який Національна бібліотека України для дітей проводила весною спільно з видавництвом «Артбукс», — першим видавництвом в Україні, яке відкрило віммель-книжки для українського читача.

» Читати далі

» Коментарів: 0

 Гурток "Joyful English" продовжує свою роботу. Запрошуємо всіх бажаючих дітей віком від 7 до 9 років приєднатися до нашого дружнього колективу. Обіцяємо буде весело, цікаво та пізнавально. Заняття проходитимуть кожного четверга о 15.00 годині.

» Читати далі

» Коментарів: 0

Свято Першого вересня

Опубліковано: 13 вересня 2017

 Перше вересня для наших користувачів розпочалося з презентацій послуг Відділу документів іноземними мовами. Найбільша кількість ресурсів з переліку надає Центр "Вікно в Америку для майбутніх лідерів". Серед них: гурток на допомогу вивченню англійської мови "Joyful English", ресурси eLibraryUSA, книжки у паперовому і електронному вигляді, електронні додатки до інтерактивного столу і iPad, програма "Rosetta Stone", програма читань "Американські медалісти"

» Читати далі

» Коментарів: 0

Коли наша праця розквітає

Опубліковано: 13 вересня 2017

 Завжди пам'ятайте, що усі наші спроби, наші проекти і намагання зробити зміни на краще дадуть свої плоди! Колись давно, 5 травня 2014 року учасники "Студії молодіжного лідерства" (студія працювала впродовж двох років) висадили кущ троянди, один гібіскус і три бегонії у дворику бібліотеки.

Погляньте, як за цей час підріс кущ гібіскусу і як рясно він цвіте цього року!

(фото процесу садівництва http://www.chl.kiev.ua/woa/News/Show/136)

» Читати далі

» Коментарів: 0

Літній тиждень в Літературному дворику

Опубліковано: 13 вересня 2017

 Влітку в нашому центрі «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» відбулись зустрічі з дипломатами посольства США в Україні, Валері Лі та Джоном Сілвером. Разом ми прочитали цікаві та веселі історії «If you give a mouse a cookie», «The Chick and the Duckling», повчальною виявилася історія «Frog in the middle», про дружбу та таку людську якість як «ревнощі». Ну і звісно ж не обійшлось без подарунків, всі відвідувачі зустрічей отримали подарунки від нашого центру та посольства США в Україні. Колекція фонду нашої бібліотеки поповнилася чудовими дитячими книжками. Наші гості побажали учасникам багато читати і пізнавати цей світ.
А ще наша колекція архітектурних мініатюр США, поповнилась ще однією 3d мініатюрою, а саме макетом "Empire State Building". Тепер вона буде знаходитись у нашому центрі. Ще ми стали більш толерантними після того, як дізнались, що означає поняття «ТОЛЕРАНТНІСТЬ» та, як виховувати себе, сформувати в собі риси, ознаки толерантної людини. Всі учасники літніх ігор долучились до майстер-класу і власноруч вирізали кольоровий макет своїх долоньок і написали, що для них означає слово «толерантність». Зустрічі були цікавими, веселими і незабутніми. Чекаємо нових вражень і звісно ж, дякуємо посольству США в Україні за підтримку!!!

» Читати далі

» Коментарів: 0

The 4th of July

Опубліковано: 13 вересня 2017

 Користувачі центру "Вікно в Америку для майбутніх лідерів" вітають усіх, хто сьогодні святкує День незалежності США!!!

 

» Читати далі

» Коментарів: 0

 А Ви читали книгу "The Wimpy Kid", "Щоденник слабака"? Це історії про пригоди двох товаришів – школярів Ґреґа Геффлі й Роулі Джефферсона. Сьогодні серія щоденників Ґреґа нараховує вісім книжок,
Перша книжка побачила світ у 2007 році. Книжка відразу стала бестселером. Ще в онлайн-версії її щодня читало понад 70 тисяч дітлахів по всьому світі. Три книжки екранізовано. На сьогодні видано понад 75 млн примірників «Щоденника слабака» на 41 різних мовах. Відвідувачі нашого центру "Вікно в Америку для майбутніх лідерів", також мають можливість прочитати цю книгу з нашого фонду, а сьогодні вони ознайомились з пригодами Ґреґа й Роулі переглянувши першу частину цього бестселеру.
Ось так цікаво та пізнавально проходять канікули у нашому центрі.

» Читати далі

» Коментарів: 0

» Архів новин