Новини

» Архів новин

Second session of MOOC

Опубліковано: 10 квітня 2018

 Second session of MOOC

Друга група учасників курсу "Англійська на допомогу медіаграмотності" - молоді лідери, держслужбовці та громадські діячі. 

Новина на фб: www.facebook.com/woaleaderskyiv/posts/1312345768865250 

» Читати далі

» Коментарів: 0

MOOC «English for media literacy”

Опубліковано: 10 квітня 2018

 MOOC «English for media literacy”

6 березня у відділі документів іноземними мовами відбулася зустріч з учасниками масового онлайн-курсу «Англійська мова на допомогу медіаграмотності», з учнями спеціалізованої школи № 28 із поглибленим вивченням англійської мови. Перший блок у цьому курсі присвячений вступу до медіаграмотності, що дасть можливість оцінити свій рівень знань про медіаграмотність. Під час заходу учні дізналися, що таке поняття «медіаграмотність», яка різниця між традиційною і соціальною медіа, а також ознайомилися із завданнями першого тижня завдань.

» Читати далі

» Коментарів: 0

У Національній бібліотеці України для дітей у відділі документів іноземними мовами при центрі «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» втілюється програма «Американські медалісти»: Кальдекоттівські читання. 
1 березня 2018 року до бібліотеки завітала координатор програм із вивчення англійської мови Посольства США в Україні Джой Фордіс, щоб прочитати класику американської літератури «Where the Wild Things Are» Моріса Сендака. Пані Джой обґрунтувала свій вибір: для її власних дітей слухати цю історію – це улюблена розвага.
Наші читачі теж пограли у чудовиськ. Всі докази - на фото!

Новина на фб https://www.facebook.com/nbukids/photos/a.354037784728521.1073741829.353987028066930/1238075202991437/?type=3&theater

» Читати далі

» Коментарів: 0

Свято Хеловіну

Опубліковано: 29 січня 2018

 Щороку Центр "Вікно в Америку для майбутніх лідерів" організовує тематичну вечірку у стилі Halloween. Локації розташовані по всій Національній бібліотеці України для дітей. Квести, вікторини, презентації і солодкий стіл завжди приваблюють велику кількість гостей.

 

» Читати далі

» Коментарів: 0

 Чи був у вас колись дуже поганий день? Коли все було не так і справи були кепськими. Сьогодні ми разом з гуртківцями "Joyful English" переглянули цікавий мультфільм "My no, no, no, Day". Це - відео про дівчинку і її дуже не добрий день. Кожен день має свій початок і завершення, і ввечері дівчинка попросила вибачення в мами за те, що вона погано себе вела протягом дня і капризувала. А ще ми читали історію про хлопчика, Гомера і його пригоди у літньому таборі. Книгу "Hopeless Homer" можна знайти у нашому центрі. Ось так цікаво і пізнавально ми проводимо час.

» Читати далі

» Коментарів: 0

 Понеділок може бути добрим! Адже у нас щопонеділка заняття з програмування за програмою Scratch з волонтером Оксаною, яка дуже дохідливо пояснює кожен крок створення комп'ютерної гри.

 

 Боятися Пітону ніхто не буде! Адже відважний викладач-волонтер Code Club пояснить як з ним упоратися! Кожен зрозуміє що означають "змінні", як прописати код... і це зовсім не жарти, а уже "доросле" програмування. 
Ми оголошуємо додатковий набір до гуртка Code Club за програмою Python по середам о 15:00! 

» Читати далі

» Коментарів: 0

 13 жовтня до нас завітала стипендіат програми Fulbraight Ukraine, журналіст і радіоведуча Ірена Халупа. Спілкування відбувалося на тему проекту пані Ірени в Україні, яке стосується пережитків Радянського союзу. Безумовно, розмова зайшла і щодо різниці життя в США та Україні. У кінці зустрічі Ірена розповіла про США читаючи творами Барака Обами: «Про тебе співаю: лист моїм дочкам». Своїми коментарями Ірена пояснювала політику президента і його книжку.

» Читати далі

» Коментарів: 0

» Архів новин