"Українські легенди"
9 липня 2012, 15:18   Автор: Оксана Шалак

Українські легенди / упоряд. Г. Рогач ; передм. Я. Гояна ; худож. О. Губарєв. – К. : Веселка, 2011. – 195 с. : іл.Для старшого шкільного віку

"Українські легенди". ОбкладинкаТи любиш читати дивовижні історії про відважних народних ватажків і достойних лицарів, гордих і самовідданих панн і чарівні перетворення та неймовірну появу міст, річок і гір? Якщо так, то ти, звичайно, чув оповіді про заснування Олімпійських ігор чи відважного Робіна Гуда, про гусей, які врятували Рим, і чарівне місто Кітеж.

А чи знаєш, як за переказами виникла рідна тобі Київська Русь? Чи були Золоті ворота в Києві золотими? Які дивовижі трапилися в житті характерника Івана Сірка чи легендарного опришка Олекси Довбуша?

Ні?!! Тоді ось ця ошатна, вишукано проілюстрована народним художником України Олександром Губарєвим книжка – саме для тебе!

З її сторінок зійдуть велети, богатирі та князі давноминулих часів і відважні лицарі Запорожжя та чумаки. Зібрані тут легенди розкриють чарівні таємниці виникнення назв міст і сіл, гір і річок України. А твоя уява, сподіваюся, наповнить цей дивовижний світ рідної минувшини живими фарбами сучасного життя!

Дорослому читачеві

Коментарі до статті