Зубченко Олександр. Перемагаючи долю
23 грудня 2014, 14:02   Автор: Наталія Дев’ятко, Наталя Марченко

Зубченко Олександр. Перемагаючи долю / О. Зубченко. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2014. – 560 с.

Зізнайся, частенько, сидячи на уроці історії, думав собі — от би своїми очима подивитися, як воно насправді було — потрапити в яничари?! Страшно? Цікаво?

А що, коли б козак та зійшовся в бою з майстром східних єдиноборств?

А які вони насправді при близькому знайомстві оті всі «історичні постаті» — Хмельницький, Гуня, Богун чи Павлюк?

А ще скажи — чи багато ти знаєш книжок, де б історія Українського козацтва була описана так само захоплююче, легко та цікаво, як, скажімо, французька у «Трьох мушкетерах» А. Дюма чи англійська в «Айвего» В. Скотта?

Певна, що не надто багато...

Тому раджу прочитати ось цю історію про двох братів-українців, один із яких опинився в Китаї, а інший — у татарському ясирі. Кожному з них довелося пройти свій нелегкий, сповнений поразок і перемог шлях, обом вдалося стати великим воїном і справжнім чоловіком, обох доля зрештою привела на рідну Україну...

А які пригоди й випробування чекали на них вдома, дізнаєшся сам, коли прочитаєш книжку.

У ній є все для захоплюючого читання — справжні протистояння та щирі почуття, страшні бої та розлогі оповіді, реальні історичні події та вигадливі сюжетні ходи. А ще в ній є щира віра у незбориму силу українства, у нашу переможну любов до своєї рідної землі та здатність відстояти себе у прі з будь-якими ворогами.

Наталя Марченко.

Дорослому читачеві
Додаткова інформація

Коментарі до статті

Nata1


Понад 500-сторінковий історичний пригодницький роман "Перемагаючи долю" Олександра Зубченка – один з найоб’ємніших творів, представлених у цьогорічному конкурсі "Книга року ВВС", і найбільший у його дитячій номінації.
Розмову з автором читай:
Олександр Зубченко: моєму читачеві від 8 до 80 років // ВВС. Україна. - Режим доступу : http://www.bbc.com/ukrainian/entertainment/2014/12/141205_book_2014_interview_zubchenko_sx