Подарунки від святого Миколая
24 грудня 2014, 14:48   Автор: Ніна Слюсаренко

Подарунки від святого Миколая : казки / уклад. Е. Заржицька. - Київ : Кассіопея, 2014.

Маємо чудовий "миколайчик" для малечі — збірку чарівних казок і цілком правдивих історій, які відбувалися напередодні найулюбленішого дитячого свята — дня Святого Миколая.

Укладачем книги є дніпропетровська дитяча письменниця Еліна Заржицька.

Цю збірку казок написали чудові українські письменники з усіх куточків нашої великої країни — від Харкова до Дрогобича та Мукачева і навіть з-за кордону — Чехії та далекого американського континенту, де мешкає член НСПУ Оксана Маковець. Де би вони не жили зараз, вони пишуть для маленьких українців, запрошують усіх у чарівний світ казки, де дива трапляються на кожному кроці, а добро обов’язково перемагає зло. В цій книзі зібрано багато цікавих історій, які відбулися напередодні найулюбленішого дитячого свята — дня Святого Миколая.

А ще ця книжка бере участь в благочинній акції, за її допомоги ми збираємо гроші для наших солдат, які зараз виборюють українську незалежність на сході України в зоні АТО. Так що щиро дякуємо усім, хто придбає цю книжку і веселих вам свят в компанії Святого Миколая! Шукайте збірку на сайті Кассіопея, play.google і books.google

Щиро дякую всім авторам, які взяли участь у цьому благодійному проекті: Тимуру Литовченку, Олені Лань, Володимиру Вакуленко-К., Галині Максимів, Сергію Гридіну, Оксані Маковець, Еліні Заржицькій, Любові Відуті, Талі Владмировій, Наталці Малетич, Марині Павленко, Тетяні Череп-Пероганич, Наталії Дев’ятко, Валентині Попелюшці, Олені Литовченко, Ользі Рєпіній, Галині Жубіль-Книш, Валентину Бердту.

Ніна Слюсаренко,

головний редактор видавництва «Кассіопея», Київ.


Коментарі до статті