Сергій Гридін. Незрозумілі
6 травня 2016, 8:38   Автор: Наталя Марченко; Тетяна Качак

Гридін С. Незрозумілі : повість / С. Гридін. – Київ : Академвидав, 2016. – 128 с.

 

Хто як не ти добре знає, яка це нестерпна штука – «оточуючі»!

Як не намагайся – ніхто не здатен почути й зрозуміти тебе, а потім не вибовкати цілому світові твою найболючішу таємницю! І ніяк ти від тих близьких і далеких «оточуючих» не відгородишся, бо навіть батьки не тямлять, що ти – вже ДОРОСЛИЙ і маєш купу СВОЇХ проблем. Свої почуття. Свої сподівання. Свої помилки.

І що з тим усим робити?!!

Саме такі складні й неминучі проблеми у Сашка Головка, учня 9-А класу, який має помиритися з кращим другом Ромкою Мельником, відкрити свої почуття відмінниці Орисі Огородник, а також якось давати раду з «відірваним» Вовкою Бадієм, спритником Севком Мовчановим і шибеником Вітьком Баранцем, реагувати на витівки першої красуні Діани Мельник і легковажної Каті Змієвську. А ще ж є купа вчителів (фізик Труля, директорка Ангеліна, фізрук, Свєточка та інші), батьки й просто «дорослі», геть не готові вибачати підліткам спалахи агресивності, зацикленість на всіляких «гаджетах» і «безтолковість».

Переконана, що в новій книжці Сергія Гридіна тобі буде цікаво не лише пізнавати власні переживання та знайомі шкільні ситуації. Ця повість, насамперед, дає змогу читачеві зрозуміти себе й оточуючих, а також підказує правильні рішення для більшості твоїх «невирішуваних» життєвих проблем.

Наталя Марченко.

Дорослому читачеві

Коментарі до статті