Ініна Ніка. Хрангели
7 березня 2017, 11:07   Автор: Наталя Марченко, Анастасія Главан

Ініна Н. Хрангели : повість : для дітей серед. шк. віку / Н. Ініна ; худож.: А. Мозгалевський, М. Тульнова. - Харків : Ранок, 2014. - 255 с. : іл. 

 

Чарівних світів нині багато. Але чи всі вони можуть бути поряд саме з тобою?

Коли на душі темно-темно й навіть не знаєш, чого воно так страшно — опинитися на самоті з тією власною тьмою, можливо, то не буйна уява, а дія недоброго Темнона?

А коли ти світишся від щастя сам і готовий обігріти усіх-усіх, то, можливо, твій Хрангел щось таке добре посіяв тобі у душі?

Хто такі Хрангели й Темноти?!

То чарівні істоти, котрі вперто змагаються за людські душі, але безпосередньо не можуть ні допомогти, ні зашкодити. Вони мають власні корпорації, підпорядковані справжній корпоративній етиці та законам, і поводяться інколи дивакуватіше, ніж герої «офісних» серіалів smiley. Але стежити за їхньою діяльністю дуже цікаво. Особливо, коли йдеться про опікування над групою підлітків- вундеркіндів із усього світу, яких зібрали на острові, аби спілкувалися та розважилися.

А в цей час «звичайний» світ тоне в епідемії зла та насилля, що поглинає душі дітей…

Хочеш знати, чим завершилася остаточна битва Добра і Зла? Цікаво, чи може купка порядних і щиросердних людей спасти світ? Просто дуже любиш захоплюючі історії з карколомним сюжетом і цікавими яскравими персонажами?

Прочитай цю книжку! Про неї є що розповісти друзям і є над чим подумати на самоті.

Також це гарне читання для дітей із воцерковлених та орієнтованих на християнську мораль родин.

Наталя Марченко.

Дорослому читачеві
Додаткова інформація

Коментарі до статті

admin


Також читайте чудову рецензію на книжку В. Чернишенка - режим доступу : http://www.barabooka.com.ua/horoshi-diti-potraplyayut-v/