Андрій Бачинський. 140 децибелів тиші
24 квітня 2017, 13:15   Автор: Марченко Наталя; Дев'ятко Наталя

Бачинський Андрій. 140 децибелів тиші / Андрій Михайлович Бачинський; обкл. А. Бочко. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. - 127 с. 

 

Із тобою траплялися по справжньому страшні речі?

Запитую не про загублену новеньку мобілку. І навіть не про сварку з найкращим другом/подругою чи бійку, з якої вийшов із розквашеною губою й осоромленим. Бо це все – звичайні (нехай і значні) неприємності.

Ось із героєм цієї історії Сергієм трапилася справжня біда – в автокатастрофі загинули усі рідні, а сам він, талановитий перспективний музика, втратив слух і зрештою опинився в інтернаті для глухих дітей. Як жити далі? І чи взагалі є сенс жити далі?

Тобі доведеться пережити з героєм цієї книжки чимало гірких і драматичних хвилин. Побувати на «дні» міського життя й зіткнутися віч-на-віч із людською жорстокістю, безчесністю та підступністю. Але й щасливих, світлих і переможних митей буде пережито чимало smiley.

Світ «особливих» людей виявиться дуже цікавим та навіть екстремальним, але зовсім не казковим чи якимось «іншим». Бо всі ми живемо в єдиному спільному світі й кожний із нас «особливий» по-своєму. А «людським» чи ні наш світ роблять лише наші вчинки.

Що я знаю точно, – прочитавши цю книжку, ти вже ніколи не зможеш байдуже чи навіть із острахом зиркати на людей, які розмовляють мовою жестів. Ти їх розумітимеш. Серцем.

Наталя Марченко.  

 

Дорослому читачеві

Коментарі до статті