Юлія Галаніна. Троє з міста
24 квітня 2017, 14:11   Автор: Наталя Марченко; Наталя Дев'ятко

Галаніна, Юлія. Троє з міста : 1-ша кн. з циклу «Акватика» / Юлія Галаніна ; пер. із рос. І. Андрусяка ; мал. В. Богданюк. — Вінниця : Теза, 2008. — 157 с. : ілюстр. 

 

«Йому нестерпно захотілося вирватися звідси,

побачити друзів і знову опинитися у своєму рідному світі,

де просто сяє сонце і віє вітер, суперечки вирішуються чесною бійкою,

і ніхто не збирається будувати державу від моря до моря на кістках і попелищах»

 

Вирішила розповісти-нагадати тобі про цю чудову історію, бо надто вже вона перегукується із нашим буремним сьогоденням.

А ще це напрочуд захоплива та добре розказана історія!

Є тут і найпрекрасніше в світі мирне квітуче рідне Місто, Серце Королівства. І нерозлучна трійця друзів, кожний із яких готовий прийти на допомогу, має купу талантів, але й до бешкету завжди готовий. Є непереможні воїни-лицарі, котрі так звикли битися задля мистецтва, не вбиваючи супротивника, що виявилися неготовими до безжального бою зі справжнім лютим ворогом. Є підступні (інколи страшенно жорстокі!) вороги. Є докладно та яскраво описаний світ, зі своєю географією та неймовірними тваринами, звичаями і віруваннями.

А ще в цій книжці багато над чим є подумати. Що таке справжній вчинок і чому за нього завжди доводиться відповідати? Що «править світом»? Чому гроші та сила залишаються в повазі, хоча, на правду, мало кого зробили щасливим?..

Мені здається, що прочитавши-проживши разом із героями цю важку й веселу, повчальну та неочікувану подорож, ти дізнаєшся багато нового про самого себе. А ще стовідсотково отримаєш величезне задоволення від читання!

Наталя Марченко. 

Дорослому читачеві

Коментарі до статті