Поліна Попова про «Лунастри» Наталі Щерби»
19 березня 2018, 16:18   Автор: Поліна Попова

Поліна Попова

(учениця 7 класу, переможниця Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач» від Дніпропетровщини).

радить прочитати фентезійний цикл, який став для неї важливою сходинкою у читацькому  досвіді —

Щерба Наталя. Лунастри. Стрибок над зорями. – Харків: Школа, 2016. – 420 ст.

Щерба Наталя. Лунастри. Стрибок крізь камені. – Харків: Школа, 2016. – 350 ст.

 

Привіт, мене звати Поліна Попова.

Я закінчила 6 клас, і нещодавно відвідала чудове місто Львів як переможниця Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач» від Дніпропетровщини. Разом із переможцями з всієї України ми відвідали львівський книжковий форум.

Скільки видавництв та книжок я ще не бачила.

Я давно захоплююсь книжками Наталії Щерби і тут, у Львові на Форумі, у видавництві «Школа» я придбала дві нові її книги — «Лунастри» І та ІІ частини. Тільки-но повернувшись, відразу їх прочитала. Сказати, що я була під величезним враженням — не сказати нічого!

Я прочитала всі цикли Наталії — і вона завжди вміє здивувати свого читача, заінтригувати і збудити величезний інтерес до читання.

«Лунастри» — одна з тих книг, що захоплюють з першої сторінки до останньої. На фоні боротьби двох давніх рас — «астрів»  і  «лунатів», зображено життя двох підлітків — нібито звичайного старшокласника Тіма та дивовижної Селестини — дівчини з фіалковими очима «місячної принцеси». Підліткам доводиться пережити багато пригод і зустріти безліч неприємностей на своєму шляху. З кожною сторінкою, з кожним реченням герої дізнаються  про себе щось нове і вчаться існувати у такому незвичайному і дивному дволикому світі.

Книжка просякнута магією і чарами. Ви не зможете відірватись  від цієї книги, адже вона ніби «гіпнотизує» читача і не відпускає до останньої крапки.

Я вважаю цей твір важливою сходинкою в своєму  читацькому  досвіді та рекомендую її кожному.


Коментарі до статті