Ульф Старк. Золоте серце
18 квітня 2018, 17:53   Автор: Наталя Марченко, Оксана Шалак

Старк Ульф. Золоте серце / Ульф Старк ; пер. зі швед. Галина Кирпа ; ілюстр. Марта Кошулінська. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. – 64 с. – (Серія «Ілюстровані історії та казки»). 

 

Мені здається, що дванадцять років — занадто юний вік для «справжньої» любові. А тобі?

Чи може таке юне серце любити? А навіть якщо й може, то як довести собі самому й людині, такій для тебе дорогій, що це щире, правдиве, СПРАВЖНЄ почуття?!

Саме таке складне й тривожне завдання постає перед юним музикантом Людвігом, коли він стикається із дівчинкою із «золотим серцем» Катаріною. Ці стосунки руйнують усталений світ героя: звичайні, зрозумілі речі виявляються зовсім не такими простими. І те, що ти «знаєш» людину, знаєш, які в неї очі, волосся, руки, зовсім не означає, що ти її «любиш». Адже люблять не «з першого погляду» й не на дотик… Виявилося, що люблять серцем, пізнаючи душу іншої людини. А це так складно!

Цю повість потрібно читати на самоті. Читати, вслухаючись у трепетне биття її «золотого серця» та незмовкний плин мелодії сонати Бетховена мі-мінор, яка пронизує весь текст. Читати, задумавшись над власними пошуками «своєї» людини, гармонії в собі та світі.

А ще це чудова книжка, аби запропонувати її прочитати мамі чи бабусі, а потім довго-довго розмовляти з ними про «все на світі» й про «справжні почуття» також smiley.

Наталя Марченко.

Дорослому читачеві

Коментарі до статті

N.marchenko


Читай також:
Ульф Старк: «Тримайте зв’язок зі своєю внутрішньою дитиною» // Читомо. – Режим доступу : http://www.chytomo.com/blogs/zustrich-iz-ulfom-starkom-u-kiyevi-tekst-rozmovi.