Оле Лейсен. Правдива історія адмірала Брехунеля
11 серпня 2018, 17:07   Автор: Наталя Марченко

Лейсен О. Правдива історія адмірала Брехунеля / О. Лейсен ; худож. Р. Сахалтуєв та М. Александров ; пер. С. Дерманський. – Київ : Видавець Ольга Сімонова: Розумна дитина, 2017. - 159, [8] c.: іл. 

«Щоб у всіх вас раптово з'явилася можливість опинитися в ситуації «чуда за рогом», із божевільною зміною фантастичних локацій, так, ніби ти опинився на сторінках журналу «National Geographic» та ще й у добрій компанії. І на шляху до мети збирати враження, як Мін Тай збирав спеції для свого супу».

Михайло Александров.

 

Чи може книжка бути водночас хоча б трішечки ще й фільмом?

Ні, не книжка та її екранізація! А щоб, справді, можна було прочитувати-переглядати сцену за сценою, серію за серією, звикаючи до героїв, вглядаючись у феєричні картини невідомих неймовірних пейзажів, тамуючи подих від динаміки пригод і карколомних змін?!

Ось цю карколомну веселу історію видавництво задумало створити саме як книжку-«фільм», чи, точніше, книжку-«мультфільм» (адже ілюстрації в ній таки мальовані smiley), у якій зображення багато в чому «дооповідає» написане. Емоції героїв, їхні характерні риси й навіть звички «прочитуються» саме з ілюстрацій. Як і розмаїтий, насправді неймовірний світ, у якому розгортаються події.

А ще ця книжка приховує таємницю, розгадати котру ти зможеш хіба з дідусем і бабусею (чи порившись у Мережі smiley). Підказкою стануть ті ж таки ілюстрації.

Придивися уважніше, і ти помітиш, що вони — РІЗНІ! Серед соковитих барвистих сторінок живуть ніби трішечки «затінені» герої, котрих усі старші члени твоєї родини легко впізнають. Бо зійшли ті персонажі з кіноекрану, де прожили чудове життя культових героїв мультсеріалу!

Та й сама історія щирого та непереможного в своїй сердечності адмірала Брехунеля варта уваги. Адже пригоди його дружнього міжнародного екіпажу, як і кумедні поневіряння парочки незлостивих негідників чи нестримний потяг до пригод і відкриттів головної героїні, захоплюють і навіть трішечки заворожують!

Тому не марнуй короткий літній час, а берися до читання-розглядання!

Певна, ця книжка подарує тобі незабутні відкриття та відчуття справжніх неймовірних пригод, про які так класно розмовляти з друзями у перші вересневі дні!

Наталя МАРЧЕНКО.

Дорослому читачеві

Коментарі до статті

N.marchenko


Інтерв’ю з художниками, які творили цю книжку читай за посиланням:
з Радною Сахалтуєвим - http://www.rozumnadytyna.com.ua/?p=17770 ;
з Михайлом Александровим - http://www.rozumnadytyna.com.ua/?p=17805