Вишиванка для сонечка. Збірка творів сучасних українських авторів для дітей
5 листопада 2018, 13:35   Автор: Наталя Марченко, Валентин Бердт, Олена Швець-Васіна

Вишиванка для сонечка : зб. творів сучас. укр. авт. для дітей / уклад. Е. Заржицька ; іл. Гринько Е. – Харків : Юнісофт, 2018. – 224 с. : іл. – (Серія «Найкращий подарунок»).  

 

Найцікавіше читати книжечки, де є все, що тільки забажаєш! Хіба не так?

Адже інколи хочеться послухати чарівну історію, а іншим разом – побавитися веселою римівкою. Ще колись душа просить лагідної оповідки чи віршика. Твої настрої як визерунки на вишиванців – різнокольорові, але, сподіваюся, зазвичай яскраві та добрі як сонечко! Бо ж ти сам, малий читачику, – справжнісіньке матусине й татусеве Сонечко!

Тому ця чудова збірочка так і називається – «Вишиванка для сонечка».

Свої вірші, казки, оповідки та забавки для неї надали понад 70 сучасних письменників, які мешкають не тільки на теренах України, а й за кордоном — у США, Македонії, Ізраїлі та Чехії.

А ще ця книжечка «ростиме» разом із тобою, або прислужиться і тобі, й твоїм молодшим братикам і сестричкам, бо в ній є твори і для малюків, і для дошкільняток різного віку.

Тож візьми її до рук. Погортай. І нехай дорослі (сподіваюся, вони прочитали тобі моє звернення! J) прочитають ті оповідки й вірші, що найбільше зацікавили саме тебе!

А якщо ти вже й сам – добий читака, допоможи малечі знайти у цій «вишиваночці» власні найсимпатичніші орнаменти.

Наталя МАРЧЕНКО.

Дорослому читачеві

Коментарі до статті