Оксана Думанська. Миколчині сни
29 лютого 2020, 9:29   Автор: Наталя Марченко

Думанська О. Миколчині сни / О. Думанська. – Львів : ЛА «Піраміда», 2019. – 40 с. 

 

Кожен із нас має таланти. Одні з них – відразу помітні: хтось має гарний голос, інший цікаво малює, ще хтось бігає швидше всіх. Але у кожного з нас є також приховані таланти – ті, про які ми навіть не здогадуємося, поки не спробуємо себе в тій чи іншій справі. Скажімо, якщо не спробувати приготувати щось смачне, не дізнаєшся, чи є в тобі талант кухаря, якщо не приєднатися до друзів у грі в м’яч, не з’ясуєш, чи є в тебе до того хист, а якщо не спробувати намалювати щось цікавенне, не знатимеш, чи маєш здібності художника. 

Але львівська мисткиня Катерина Немира переконана, що «Кожна дитина – художник» і головне – дати кожному виявити ті свої художні обдарування. Вона навіть однойменний порадник створила!

А ще разом зі знаною дитячою письменницею Оксаною Думанською та ЛА «Піраміда» вони дали змогу звичайним школярам, які не відвідують жодних студій і навіть не мріють «стати художником», спробувати себе в ролі ІЛЮСТРАТОРІВ книги для дітей.

Саме її – книгу, котра засвідчує, що мистецьке обдарування є у кожного, раджу тобі прочитати та роздивитися нині!

Адже це так важливо – повірити у свій хист, знайти його та розвинути у Великий Талант!

Та не лише незвичайними ілюстраціями цікава ця книжка. Вміщені в ній оповідки Оксани Думанської так само незвичнайні! Бо йдеться про сни. Щоправда, не про якісь супер фантастичні чи казкові, а самі звичайнісінькі. (Якщо, звичайно, дитячий сон може бути чимось звичайним smiley.

Але скільки ж цікавого та важливого трапляється з малим Миколкою у житті та снах! Які чудернацькі та водночас повчальні історії чекають на тебе!

Тому не барися, а бери книжечку – і до читання!

Сподіваюся, ти не лише отримаєш задоволення від прочитаного, а й відразу спробуєш відшукати свої власні приховані таланти, чи хоча б візьмешся намалювати чи переповісти свій найцікавіший сон.

Наталя МАРЧЕНКО.

Дорослому читачеві

Коментарі до статті

N.marchenko


Дізнатися більше та погортати книжку можна ось тут: https://lodb.org.ua/nashi-proekty/qr-chytalnya-levenyatka/dumanska-o.-mykolchyni-sny