Як це — жити у постійній темряві? Інсталяція від партнера бібліотеки — музею «Третя після опівночі»

Опубліковано: 9 червня 2017

 

Вчені довели, що людина майже 80 відсотків інформації отримує саме через зоровий канал. В Україні майже 65 тисяч незрячих людей — тих, які не мають змоги отримати інформацію про оточуюче середовище за допомогою зору, а орієнтуються використовуючи альтернативні шляхи сприйняття. Зрячим людям, особливо дітям, дуже важко зрозуміти відчуття людей, які позбавлені зору. А нерозуміння нерідко породжує напруженість і ворожнечу.
З 1 по 9 червня у Центрі «Вікно в Америку для майбутніх лідерів», який працює при відділі документів іноземними мовами, кожен бажаючий може відчути, як це – бути сліпим. Спеціальну інсталяцію з фігурами, які неможливо побачити, а тільки відчути на дотик, надав партнер бібліотеки — музей «Третя після опівночі» Третя після опівночі / 03:00 / Три после полуночи.
Здивування, роздратування від неможливості вгадати фігури з першого дотику, радість вгадування — ви маєте можливість відчути повноту цих емоцій та краще зрозуміти світ людей, які живуть у повній темряві усе своє життя.

  

 


Коментарі