Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Масові заходи
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Книжковий експрес
«Україно, ми твої діти» (серія)
Бібліотека у форматі Д°
Природа і людина (рек. покажчик)
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проект "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

Наука і техніка

       Міхаліцина К. Ясь та його велика велокар’єра / К. Міхаліцина ; худож. оформ. Т. Загачевської. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2019. – [58] с. : іл.

      Що ти знаєш про велосипеди? А знаєш, що велосипед це – «практично, класно, здорово. А ще – екологічно»? У світі багато різних видів велосипедів. Всі вони виконують різні задачі. Є велосипеди для спуску із стрімких гір, для безпечної їзди на рівних дорогах, а є й такі на яких одночасно можуть їхати декілька людей. Про ці та інші види велотранспорту тобі розповість маленький хлопчик – головний герой оповідання, який разом з батьками піклується про чистоту повітря власного міста. Вони мандрують, їздять у садочок і на роботу та просто катаються по місту виключно на велосипедах і тому, багато про них знають.       Зав'язкін О. В. Велика книжка. Літаки : для допитливих дорослих і дітей / О. В. Зав'язкін ; пер. з рос. Ю. В. Жиронкіної ; іл. матеріал Д. С. Турбаніст. – Київ : Кристал Бук, 2015. – 16 с., [1] c. : іл. – (Світ навколо нас) (Велика книжка).

      Що ти знаєш про літаки? Ця книжечка познайомить тебе з літаками різних країн світу. Ти дізнаєшся, як ці дивовижні машини виглядають завдяки чудовим фотоілюстраціям, їх технічні характеристики, можливості та призначення.       Безрукова В. Поля і звуки / Безрукова, Вікторія Вікторівна. - Харків : Видавничий дім Весна, 2014. - 32 с. : іл., фотоіл. - (Моя книжкова полиця. Цікава фізика).

      З цієї енциклопедії ти дізнаєшся: що таке звук, акустика, ангстрем, децибел, обертон, звукове поле, гравітація тощо. Сам зможеш власноруч зробити музичні келихи, дослід «заразливе» коливання, співочу лінійку тощо. А як це зробити, тобі підкажуть, окрім тексту тем, ще й кольорові ілюстрації до них.       Безрукова В. Світло і колір / В. Безрукова. – Харків : Видавничий дім Весна, 2014. – 32 с. : іл., фотоіл. – (Моя книжкова полиця. Цікава фізика).

      Прочитавши енциклопедію ти зрозумієш природу світла, з чого воно складається і як поширюється, як світлячки роблять видимим все навкруги, що таке тінь, заломлення світла, дисперсія тощо. А ще, матимеш змогу провести цікаві експерименти, виготовити власноруч найпростіший оптичний прилад.       Кент П. Техніка / П. Кент ; пер. з англ. Л. Войтун ; дизайн обкл. Т. Абрамовських. – Київ : Перо, 2014. – 47 с. : фотоіл. – (Дитяча енциклопедія).

      Енциклопедія ознайомить тебе з космічними ракетами, швидкісним потягом, космопланом, хвильовою електростанцією, атомним підводним човном, роботом-рятівником тощо. А ще, ти дізнаєшся: що таке нанобот, як створюють спецефекти в кіно та як створюють комп’ютерні ігри. Книга прикрашена чудовими ілюстраціями, які допоможуть тобі краще сприймати розповіді про дивовижний світ техніки ХХІ ст.


       Безрукова В. Електрика / В. В. Безрукова; іл. Deymos Photo. – Харків : Весна, 2014. – 32 с. : фотоіл., портр. – (Моя книжкова полиця. Цікава фізика).

      Електрика – таке звичне сьогодні слово і нікого ним не здивуєш. Всі знають, що з її допомогою працюють комп’ютери, телевізори, холодильники, пральні машини та багато інших приладів. Проте, розгорнувши цю багато ілюстровану книжку, ти зрозумієш, що не все так просто. Електрика – це безліч дивовижних фактів і цікавих відкриттів. Ти довідаєшся: які частинки називають електронами і куди вони «біжать», які речовини називають провідниками, а які діалектриками; кого називають супергероями у світі електрики, а кого живими батарейками?


      Чи готовий ти відкрити домашню лабораторію і робити досліди і відкриття, зокрема: лимонний акумулятор; чоловічка, що танцює; вимірювач сили струму?

 

Звернутися для редагування, видалення інформації про дитину з сайту або повідомити про нелегальний контент Ви можете на адресу library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 7/8/2020
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей