Новини

» Архів новин

 Вже перші здобутки - сертифікати проходження курсу Пенсильванського університету.

» Читати далі

» Коментарів: 0

 Національна бібліотека України для дітей 22-23 березня представила свою програму на Кураж Базарі.
Центр "Вікно в Америку для майбутніх лідерів", Київ провів читання для дітей Pop-Up книжок англійською мовою та майстер-клас зі створення Pop-Up листівки. Усі відчули себе ілюстраторами! Ми впершепобували на Кураж Базарі. Тепер це нова площа для популяризації наших послуг.

» Читати далі

» Коментарів: 0

 А чи знаєте ви історію про чоловіка, який поремонтував автівку у автомеханіка, який погано вчився у школі? А потім зустрівся з лікарем, який списував? Адвокат йому трапився такий самий - не доброчесний... Сьогоднішній урок доброчесності для наших маленьких користувачів, які у майбутньому стануть дуже хорошими професіоналами. Ми у це віримо і рекомендуємо їм читати книжки та вивчати англійську мову. І ніколи не списувати!

» Читати далі

» Коментарів: 0

 Веліда Кент, вчитель, та її чоловік Джордж Кент, заступник посла США в Україні, створили Андріївський узвіз з імбирного печива до цьогорічних зимових свят. Саме це зробило їх відомими серед багатьох українців. І сьогодні до нашого Центру завітала пані Веліда, щоб прочитати казку на Великодню тематику, поспілкуватися про українські та американські традиції і взяти участь у майстер-класі "Великодній кролик".

» Читати далі

» Коментарів: 0

Одна з п'ятниць у нашому Центрі

Опубліковано: 19 квітня 2017

 Сьогодні робота у нашому центрі "Вікно в Америку для майбутніх лідерів" кипіла. Учасники гуртка "Joyful English" дізнались про традиції святкування Великодня, а також переглянули чудове відео "Max's Choсolate Chicken", і звісно ж вивчили нові слова, а на сам кінець заняття отримали солодощі від гуртківця, у якого сьогодні День народження! А ще наші учасники курсу "Англійська на допомогу медіаграмотності" закінчили 2 тиждень завдань (з чим ми їх вітаємо!) і почали виконувати нові завдання. Сhallenge продовжуємо. Різні сучасні гаджети нам в допомогу.

» Читати далі

» Коментарів: 0

All seats are booked!

Опубліковано: 19 квітня 2017

 У нас сьогодні було 14 відвідувачів Код Клабу! Якщо чесно, нам було навіть страшно! Але наш волонтер-програміст всім допоміг створити програму - генератор компліментів!!!

» Читати далі

» Коментарів: 0

 Перший тиждень з курсу "Англійська на допомогу медіаграмотності" пройдений. Сьогодні учасники дізнались про завдання, які на них чекають у другому тижні. Всі задоволені результатами. Challenge продовжуємо.

» Читати далі

» Коментарів: 0

» Архів новин