Новини

» Архів новин

Свято Хеловіну

Опубліковано: 29 січня 2018

 Щороку Центр "Вікно в Америку для майбутніх лідерів" організовує тематичну вечірку у стилі Halloween. Локації розташовані по всій Національній бібліотеці України для дітей. Квести, вікторини, презентації і солодкий стіл завжди приваблюють велику кількість гостей.

 

» Читати далі

» Коментарів: 0

 Чи був у вас колись дуже поганий день? Коли все було не так і справи були кепськими. Сьогодні ми разом з гуртківцями "Joyful English" переглянули цікавий мультфільм "My no, no, no, Day". Це - відео про дівчинку і її дуже не добрий день. Кожен день має свій початок і завершення, і ввечері дівчинка попросила вибачення в мами за те, що вона погано себе вела протягом дня і капризувала. А ще ми читали історію про хлопчика, Гомера і його пригоди у літньому таборі. Книгу "Hopeless Homer" можна знайти у нашому центрі. Ось так цікаво і пізнавально ми проводимо час.

» Читати далі

» Коментарів: 0

 Понеділок може бути добрим! Адже у нас щопонеділка заняття з програмування за програмою Scratch з волонтером Оксаною, яка дуже дохідливо пояснює кожен крок створення комп'ютерної гри.

 

 Боятися Пітону ніхто не буде! Адже відважний викладач-волонтер Code Club пояснить як з ним упоратися! Кожен зрозуміє що означають "змінні", як прописати код... і це зовсім не жарти, а уже "доросле" програмування. 
Ми оголошуємо додатковий набір до гуртка Code Club за програмою Python по середам о 15:00! 

» Читати далі

» Коментарів: 0

 13 жовтня до нас завітала стипендіат програми Fulbraight Ukraine, журналіст і радіоведуча Ірена Халупа. Спілкування відбувалося на тему проекту пані Ірени в Україні, яке стосується пережитків Радянського союзу. Безумовно, розмова зайшла і щодо різниці життя в США та Україні. У кінці зустрічі Ірена розповіла про США читаючи творами Барака Обами: «Про тебе співаю: лист моїм дочкам». Своїми коментарями Ірена пояснювала політику президента і його книжку.

» Читати далі

» Коментарів: 0

Читання з Маджіє Крауз

Опубліковано: 29 січня 2018

 Ми раді вітати нового керівника програми "Американські центри" у Центрі "Вікно в Америку для майбутніх лідерів"! Раді, що вдалося організувати емоційну, позитивну зустріч з дітьми з МДЦ "Артек" (соціальна група). Дякуємо, пані Маджіє за посмішки, спілкування і читання! Вивчення англійської мови, поширення інформації про культуру США - основні напрями роботи Центрів.

» Читати далі

» Коментарів: 0

День бібліотек для наших користувачів

Опубліковано: 25 січня 2018

 А ми святкуємо День бібліотек! Під час сімейного свята у Національній бібліотеці україни для дітей нашим користувачам ми запропонували погратися з інтерактивним столом та ресурсом geo-guessr.com:здогадувалися у якомі місті США опинилися. А учасники квесту клеїли на карту символи світу і дізнавалися про винаходи різних країн.

» Читати далі

» Коментарів: 0

 Сьогодні до нашого гуртака "Joyful English" долучилися нові учасники. Ми раді кожному з них і тому наше заняття було ще цікавішим і веселимішим. Разом ми прочитали цікаву книжку "The little red hen" та переглянули відео про дружбу "Bink and Gollie" з ресурсу ElibraryUSA. Повідомляємо, що у нас залишилося ще декілька вільних місць у групі. Поспішіть вивчати англійську мову разом з нами.

» Читати далі

» Коментарів: 0

» Архів новин