Новини

» Архів новин

 31 серпня до Національної бібліотеки України для дітей на свято «Бібліотека. Твоя історія успіху» завітала Марина Порошенко, дружина Президента України, голова Українського культурного фонду. 
Генеральний директор бібліотеки Алла Іванівна Гордієнко провела ознайомчу екскурсію для пані Марини Порошенко.
Перша леді завітала до Центру "Вікно в Америку для майбутніх лідерів". Директор бібліотеки розповіла про підтримку, яку надає Посольство США у проведенні культурних програм та програм у межах розвитку толерантності серед майбутніх лідерів, про потужну допомогу Посольства у розвитку технічного забезпечення бібліотеки.
Пані Марина ознайомилася з книжковим фондом: електронними рідерами, 3Д книжками, неадаптованою літературою американських класиків та сучасних письменників.
На екранах Центру було представлено низку програм Центру: "Академічна доброчесність", "Медіа грамотність" та допомога у вдосконаленні англійської мови.

» Читати далі

» Коментарів: 0

"Кодекс честі: живи власним розумом!"

Опубліковано: 27 серпня 2018

 До нашого Центру "Вікно в Америку для майбутніх лідерів" завітав Міжнародний дитячий центр "Артек". Учасники табору змогли дізнатися про ресурси Центру, ознайомитися з книжковим фондом та довідатися про важливе питання для тих, хто навчається: академічна доброчесність.Про те, що означає цей термін, як покращити свій рівень знань, створити атмосферу доброзичливості та толерантності у своєму класі, і як зневажливе ставлення до навчання може вплинути на подальше життя дізналися з презентацією "Кодекс честі: живи власним розумом!"

» Читати далі

» Коментарів: 0

 Якщо б можна було полишити сіру буденність і відправитися у чарівні світи, то які б вони були?
На таке питання після "прочитання" книжки-картинки зі срібною медаллю Кельдекотта "Journey" Аарона Беккера пробували відповісти сьогоднішні відвідувачі нашого центру, які прибули з Міжнародного табору Артек. 
Відповіді були різні: морський пляж, чарівний замок або навіть комп'ютерна гра. Але у всілякому випадку, нашу фантазію і наше відчуття затишку завжди підживлюють книжки і приємне товариство.
Це все є у бібліотеці.

» Читати далі

» Коментарів: 0

Колекція ІВВУ "Мовчазні книжки"

Опубліковано: 16 серпня 2018

 У Національній бібліотеці України для дітей експонується унікальна колекція ІВВУ "Мовчазні книжки". Книжки-картинки не містять слова, але розповідають історії, які зрозумілі кожному, незважаючи на вік, мову, культурні відмінності. 
У колекції з 51 книжок з 18 країн є дві книжки з США, які відзначені меділлю Кельдекотта: "Journey" авторства Aaron Becker та "Mr. Wuffles!" авторства David Wiesner.
Під час тематичних зустрічей відвідувачі Центру активно обговорювали побачене та інтерпретували свої емоції і розуміння історій, презентували один одному книжки, які обрали для читання у міні-групах. 
Наші читачі рекомендують "мовчазні книжки"!

» Читати далі

» Коментарів: 0

 Дякуємо усім, хто сьогодні приєднався до зустрічі з Лорен Левек, практиканткою Посольства США в Україні. Ми дізналися про систему вищої освіти в США (яка відповідає віку 13-18 років). 
Американська школа відрізняється від української системи освіти, а головне, у вищій школі діє велика конкуренція як у спорті, так і у можливості обирати різні предмети.
Додатково велику роль відіграє ініціативність, результативність та щоденне залучення у життя освітнього закладу. 
Завдячуючи нашій зустрічі Сполучені Штати стають зрозумілішими для українців - відвідувачів Центру "Вікно в Америку для майбутніх лідерів".

» Читати далі

» Коментарів: 0

Second session of MOOC

Опубліковано: 10 квітня 2018

 Second session of MOOC

Друга група учасників курсу "Англійська на допомогу медіаграмотності" - молоді лідери, держслужбовці та громадські діячі. 

Новина на фб: www.facebook.com/woaleaderskyiv/posts/1312345768865250 

» Читати далі

» Коментарів: 0

MOOC «English for media literacy”

Опубліковано: 10 квітня 2018

 MOOC «English for media literacy”

6 березня у відділі документів іноземними мовами відбулася зустріч з учасниками масового онлайн-курсу «Англійська мова на допомогу медіаграмотності», з учнями спеціалізованої школи № 28 із поглибленим вивченням англійської мови. Перший блок у цьому курсі присвячений вступу до медіаграмотності, що дасть можливість оцінити свій рівень знань про медіаграмотність. Під час заходу учні дізналися, що таке поняття «медіаграмотність», яка різниця між традиційною і соціальною медіа, а також ознайомилися із завданнями першого тижня завдань.

» Читати далі

» Коментарів: 0

» Архів новин