Новини

» Архів новин

 Вчені довели, що людина майже 80 відсотків інформації отримує саме через зоровий канал. В Україні майже 65 тисяч незрячих людей — тих, які не мають змоги отримати інформацію про оточуюче середовище за допомогою зору, а орієнтуються використовуючи альтернативні шляхи сприйняття. Зрячим людям, особливо дітям, дуже важко зрозуміти відчуття людей, які позбавлені зору. А нерозуміння нерідко породжує напруженість і ворожнечу.

» Читати далі

» Коментарів: 0

"Американський кінозал"

Опубліковано: 30 травня 2017

 Фото з нашого недільного "Американського кінозалу". Відвідувачі обрали мультфільм "Скубі-Ду". Шалені пригоди чекають на цього героя у сьогоднішній серії. Поспішайте, хто не встиг на початок перегляду. Буде цікаво та захоплююче.

» Читати далі

» Коментарів: 0

Гра-квест на тему «Символи США»

Опубліковано: 30 травня 2017

 Гра-квест на тему «Символи США», на яку завітали постійні відвідувачі центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів».
Перша частина зустрічі була присвячена історії та літературі США. Так діти дізналися про цікаву історію «The Scrambled States of America», яку написала 11-річна дівчинка Deborah J. Short і переглянули мультфільм з електронної бібліотеки eLibraryUSA.
Після цього розпочалася вікторина на тему «Символи США». Підказки та відповіді учасники гри знаходили у книжках, а швидко відповісти на питання щодо 50 штатів допомагали електронні планшети iPad. Наші відвідувачі розвивали логічне мислення: шукали відповіді на швидкість, використовуючи різні шляхи пошуку інформації.
Найактивніші учасники гри отримали подарунки: фірмові чашки і сумки центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів».

» Читати далі

» Коментарів: 0

 Сучасна бібліотека надає можливість своїм користувачам розвивати технічні навички.

Впродовж трьох років у Національній бібліотеці України для дітей працює гурток із програмування «Code Club», яким керує один із найдосвідченіших програмістів-волонтерів мережі – Денис Потапов. Учасники гуртка вчаться прописувати малі проекти, ігри у програмі Python.
 

» Читати далі

» Коментарів: 0

 Засідання гуртка "Joyful English" завершене. Призи вручені.

» Читати далі

» Коментарів: 0

 17 травня у нашому Центрі відбулося передостаннє заняття з програмування Code Club. Вже відчувається, що скоро канікули у наших майбутніх програмістів, але вони старанно програмують блискавичні зірочки (проект заняття). Наступна зустріч стане заключною у цьому навчальному році - наші старанні код клабівці отримають сертифікати про завершення курсу.

» Читати далі

» Коментарів: 0

 Вручення сертифікатів про успішне завершення курсу "English for Media Literacy" навчальної платформи coursera.org з Джоном Сілвером, дипломатом Посольства США в Україні.

» Читати далі

» Коментарів: 0

» Архів новин