Марія Морозенко. Я закохалася
29 червня 2017, 18:08   Автор: Наталя Марченко

Морозенко Марія. Я закохалася : повість  / Марія Морозенко ; обкладинка : О. Стельмах. – Київ : ВЦ «Академія», 2017. – 128 стор. 

Уже весь клас закоханий, а ти все ще думаєш, що то за почуття таке — кохання? Кажуть, що оті двоє уже давно «сплять», а ти навіть цілуватися не пробувала? Й хто-знає, чи все з тобою добре, коли жоден хлопець тобі досі не сподобався аж так, щоб думати про нього саме в тому, «дорослому» сенсі? Тоді ця книжка — для тебе!

Віра — звичайна хороша київська гімназистка. Не найкраща і не найгірша. Звичайнісінька. У неї гарна родина, чудова бабуся в селі, вірний товариш Васька, з яким знайомі «тисячу років», і щира подруга Мирося. Але ж хіба цього досить для щастя восьмикласниці?!

 

Завжди настає час, коли для щастя дівчинці потрібен справжній «принц», або хоча б «лицар» чи, зрештою, — красень однокласник, здатний запросто подарувати крутий гаджет.

Настає перший шкільний день нового року й казка збувається! Але чи такою вже казково-безхмарною  буде ця історія почуттів?

Чи завжди «принцеса» здатна вирізнити свого справжнього «принца» серед інших? Чи варто віддавати «всю себе» коханому? І чи коханий насправді цей юнак? Чи твій коханий? Чи кохає тебе? Запитань безліч! І на всі мають знайти відповідь герої цієї світлої захоплюючої історії.

Переконана, що тобі буде цікаво й дуже затишно в світі цієї книжки. Спокійно та розважливо, з гумором і щиросердною повагою до тебе авторка розповість про сокровенне й складне, про стократ продумане й, можливо, так ні з ким досі й не проговорене тобою. Тому — читай і розмірковуй!

Наталя Марченко.

Дорослому читачеві

Коментарі до статті