Наталя Гузєєва. Любов та 17 страждань Петрика П'яточкина
11 березня 2019, 17:58   Автор: Наталя Марченко, Наталя Тарасенко

Гузєєва Н. Любов та 17 страждань Петрика П'яточкина / Н. Гузєєвая ; худож. І. Смирнова ; іл. Д. Міргуліс ; дизайн обкл. К. Петрушак, К. Пасіченко. – Київ : Час майстрів, 2017. – 196, [4] c. : іл. – (Рекомендуємо прочитати. Перше кохання). 

 

Пам‘ятаєш непосидючого Петрика П’яточкина, який у мультфільмі рахував слоників, щоб заснути?

Нині він уже третьокласник! І, повір, тепер непосидючість – не найбільша проблема хлопчика. Якось ранньої весни до нього прийшла (чи таки напала, зненацька заскочила, вхопила як болячка?!) Любов…

Скільки трагічних (але й комічних також!) пригод зазнав Петрик, розбираючись у хитросплетіннях цього «дорослого» почуття!

Бо що саме слід робити з тією любов‘ю не так просто з‘ясувати. Чи варто заради неї здійснювати подвиги? І які саме? А, можливо, від неї слід «страждати»? Чи тікати куди далі? Її слід «оспівувати у віршах», чи краще ховатися з тією любов‘ю від однокласників, щоб не висміяли?

Коротше кажучи, з Любов‘ю не занудьгуєш! Особливо, коли йдеться про такого непосиду, мрійника і фантазера як П‘яточкін.

Це дуже реготлива й добра книжка. Але найкраще її читати разом із родиною, аби радість від читання була спільною, а потім можна було ще довго-довго про все на світі поговорити з найріднішими людьми, котрі точно знають, що таке справжня Любов smiley.

Наталя МАРЧЕНКО. 

Дорослому читачеві

Коментарі до статті