Національний олімпійський комітет про легку атлетику
5 травня 2010, 9:26   Автор: Наталя Марченко

НОК про легку атлетику та Володимира Куца, Юрія Сєдих, Валерія Борзова, Сергія Бубку, Наталію Добринську: оповідання / текст О. Мащенко. - К. : Грані - Т, 2010. - 92 с. : фотоіл. - (Життя видатних дітей). - 2000 пр. - ISBN 978-966-465-276-3.

Це ще одна книжка зі «спортивної» серії видавництва «Грані-Т». І йдеться в ній про «королеву спорту» – легку атлетику.

Не знаю як тобі, а мені вся та атлетика ніколи «легкою» не видавалася, бо саме з неї майже на сто відсотків складалися шкільні уроки фізкультури, а отже, – нормативи, котрі потрібно було здавати. Гадаю, що й ти вже на власному досвіді переконався, що бігати, стрибати й метати – справа зовсім не проста й має силу-силенну секретів, які так важко опановувати!

А ще оте «звичайне» бігання-стрибання має незвичайну дивовижну історію, пов’язану з великими людьми минулого й сучасного. Й українці не губляться на тлі тієї історії.

Книжка Олександра Міщенка відкриє тобі секрет «слабака» Володі Куца на прізвисько «Пухтя», прізвищем якого неофіційно назвуть Олімпіаду 1956-го року. Разом із непосидючим Юрком Сєдих ти розгадаєш найважливішу в його житті таємницю за парканом сусіднього стадіону й «заклинатимеш» вперті 3 метри 60 сантиметрів разом із юним Сергієм Бубкою. Ти потрапиш на зустріч школярів із Валерієм Борзовим і дізнаєшся, що інколи першим тренером стає пес Тузик і звичайна дорога до школи. А ще, разом із Наталкою Добрянською, котра здобула «золото» олімпіади в Пекіні, зрозумієш різницю між «формою» та «змістом», між «здаватися» й «бути»…

Читай. Нехай чудові оповідання Олександра Міщенка пробуджують в тобі найсміливіші мрії!

Дорослому читачеві

Коментарі до статті

Лиза


фуфло!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!