Дмитро Чередниченко. "Чого Волошка запишалася"
19 грудня 2012, 18:46   Автор: Оксана Лущевська, Наталя Марченко

Чередниченко Д. Чого Волошка запишалася : повість / Д. Чередниченко ; худож. Н. Клочкова. – К. : Грані – Т, 2012. – 59 с. : іл. – (Сучасна дитяча проза).Для дітей молодшого шкільного віку

Д. Чередниченко. "Чого Волошка запишалася". ОбкладинкаКоли вдома у тебе є киця або ви усією родиною саме надумали завести у себе отаку пухнасто-мявкучу улюбленицю, то мерщій берися до цієї книжечки! Бо її автор – не лише чудовий оповідач, а ще й справжній знавець котячої психології та великий шанувальник усього котячого роду. Тому захоплюючі історії про пустунку Волошку не лише розважать тебе, а й навчать доглядати за чотирилапим улюбленцем, пояснять, що і чому саме він відчуває та думає.

Світ звичайної міської квартири завдяки «кошачому поглядові» на нього відкриє свої чарівні раніше незнані тобі куточки. Особливо цікаво читати, знаючи, що то – зовсім не вигаданий дім, а справжня оселя чудового подружжя знаних письменників і перекладачів – Дмитра Чередниченка та Галини Кирпи, а Олянка, киця Волошка та киця Біленька – так само справжні, а не вигадані герої їх цікавого та по-справжньому щасливого буття .

Смаку твоєму читанню додадуть чудові малюнки Наталі Клочкової, що супроводжують кожну оповідку про витівки та відкриття невгамовної Волошки.

Наталя Марченко

Дорослому читачеві
Додаткова інформація

Коментарі до статті