Анатолій Качан. "Листи з осіннього саду"
15 січня 2013, 16:07   Автор: Наталя Марченко, Лідія Ковалець

Качан А. Листи з осіннього саду : лірика, ігр. поезія / А. Качан ; худож. К. Т. Лавро. — К. : Веселка, 2012. — 64 с. : іл., портр. — (Українській дитині).Для дітей молодшого шкільного віку

А. Качан. "Листи з осіннього саду"Нині, кажуть, «не модно» читати поезію… Але ж у житті вона є!

У настроях, що раптом накочуються на тебе, й спонукають то сміятися, то сумувати, то замріяно вдивлятися у тихий снігопад за вікном чи шелепання літнього дощу.


Поезія постійно живе поруч!

У раптом поміченій красі довколишнього чи чарівній усмішці дівчинки за сусідньою партою, у захваті від пережитої пригоди чи втомі від випадкової прикрості… У диві та радощах словограїв і в ніжній прозорості перших освідчень… У щирості почуттів і раптових прозріннях… У всьому, що робить наше життя – ЛЮДСЬКИМ!

Тому тобі варто знайти справжню Поезію і вже ніколи з нею не розлучатися.

Сподіваюся, ця збірочка віршів, написаних зі щирою любов’ю Анатолієм Качаном та чудово проілюстрована Костем Лавром, відкриє тобі шлях до чистих джерел поетичного світу.

Наталя Марченко

Дорослому читачеві

Коментарі до статті

"Веселка"


Друге видання книжки лірики та ігрової поезії "ЛИСТИ З ОСІННЬОГО САДУ" А. Качана
з"явилося у вільному продажу і представлене в Українському Домі на ІХ Київській міжнародній книжковій виставці, а 25 травня презентуватиметься на ІІІ Міжнародному фестивалі "Книжковий Арсенал".
читайлик


Чудова новина! Бо книжка дуже красива й вірші - гарні.
Наталя Марченко


Чудова рецензія на перевидання цієї книжки Лідії Ковалець надрукована в "Україні МОлодій".
Див.: Ковалець Лідія. Слово, яке перелітає час: сади, моря і небеса Анатолія Качана / Лідія Ковалець // Україна молода. – 2013. – 6 лист.