"На Великдень": вірші, казки, оповідання
7 травня 2013, 17:02   Автор: Наталя Марченко

На Великдень : вірші, казки, оповідання :[для мол. та серед. шк. віку / упоряд. Ю. Березенко ; худож. С. Балух. – К. : Братське, 2013. – 92 с. : ілюстр.Для дітей молодшого шкільного віку

На Великдень. ОбкладинкаНині є сила-силенна різних свят! Одні з них присвячені вшануванню людей певної професії (як ось, День учителя), інші — певним значимим для усього народу історичним подіям (скажімо, День Незалежності), ще інші — запозичені з-закордону та святкуються, бо сподобалися й нам (до прикладу, День закоханих)… Але є Справжні Великі Свята! Ті, що торкнулися доль цілого людства й позначилися не на одному чи навіть десяти, а на тисячах людських поколінь! Саме таким є Свято Великодня.

Воно пережило тисячоліття, пронісши крізь морок і біль поступу цивілізації вічну радість Людської Надії та Божої Любові. І весь цей час у різних країнах світу люди знаходили щоразу нові слова, аби розповісти дітям, у чому сенс і суть Великоднього дива.

Автори цієї чудової збірочки також спробували знайти нові, сучасні та цікаві саме тобі слова, аби розказати про найрадісніше з християнських свят. Розказати з Вірою і Любов’ю, без мудрування та патетики. Розказати так, як розповідають найріднішим людям про саме сокровенне і найважливіше.

Візьми до рук це ошатне видання, — і ти не лише додаси собі кілька годин справжньої насолоди від цікавого і корисного читання, а й відкриєш для себе Світлу таємницю Христового Воскресіння!

Наталя Марченко

Дорослому читачеві

Коментарі до статті