Кузякін Кузько. «(Я × трамвай + зоопарк)2»
20 червня 2016, 10:49   Автор: Наталя Марченко

Кузякін К. «(Я × трамвай + зоопарк)2» / К. Кузякін ; іл. І. Черняк. – Харків : Віват, 2016. – 72 с. : іл. – (Мрійники). 

 

Думаю, це перша книжка у твоєму житті, автор якої відразу (просто на обкладинці!) чесно застеріг: «Обережно! У книжці водяться таргани!»

Звичайно, у кожного з нас вони бували: у кого — в голові, у кого — в оселі. Але щоб випускати їх у велику літературу! Хто знає, що від такого автора і такого видання чекати...

Тому, якщо у тебе є власні таргани, але немає почуття гумору, ця книжка тобі не потрібна!

Хіба-що… зазвичай страшенно хочеться зазирнути в кожну шпарину, аби дізнатися, що ж воно там діється...

А відбувається з героєм цих кумедних оповідок чимало й всякого. То в трамвая колесо лусне, то дракон у місті заблукає, а то й чергова красуня Настя — нежданим-негаданим коханням виявиться... А ще ж і до школи ходити треба. Й батьки клопоту завдають. І про жирафа Радка треба розповідати. Та й червоновухі черепашки догляду потребують...

Ось яке насичене життя у героя книжечки!

А як може бути інакше, коли твоя «формула успіху» складається з тебе, помноженого на трамвай, із додаванням зоопарку та ще й у квадраті?! Будь-яка мисляча людина здогадається, що всього буде як мінімум у двічі більше, ніж деінде. Тому навіть не знаю, чого там тільки не знайдеш у цій книжці... Хіба що суму та брехні!

Бо героєві все-все вдається заввиграшки і приховувати йому нічого, адже навіть своїх тарганів він чесно доглядав як міг J.

Сподіваюся, взявши до рук цю дуже симпатичну книжечку, ти сам переконаєшся, що інколи найдивакуватіші зовні виявляються наймилішими всередині. І маленький ботан-очкарик разом зі своїми тарганами, трамваєм і зоопарком стане однією з найсвітліших і найкумедніших пригод у твоєму читацькому досвіді!

Наталя Марченко.

Дорослому читачеві
Додаткова інформація

Коментарі до статті