Малик Галина. Незвичайні пригоди Алі
20 червня 2016, 11:12   Автор: Наталя Марченко

Малик Г. Незвичайні пригоди Алі : повість : у 3 кн. / Г. Малик ; худож. Г. Олійко. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015. – 223 с. : іл.

 

Історія дівчинки Алі, котра через власну лінь і безвідповідальність втрапила до країни Недоладії, нині відома кожній дитини в Україні. Бо цю чудову казкову повість Галини Малик вивчають у школі, аби всі змалку запам‘ятали, що все на світі залежить від кожного з нас! Та що дуже важливо доводити усі справи до кінця і невпинно боротися з брехливими обіцянками-цяцянками та іншими сяк-таками, аби наше спільне майбутнє не перетворилося на мильну бульбашку через чиїсь невиконані обіцянки чи недороблені справи.

Ця казка зацікавить тих, кому припали до смаку пригоди Аліси у Задзеркаллі Л. Керрола чи подорожі Елі в Країну Оз Ф. Баума. Вона заставить замислитися і розважить, допоможе зрозуміти дорослий світ і дасть поштовх до лету творчої фантазії. Бо це справжня казкова історія – вигадлива і мудра!

Нове перевидання оповідей про Алю цікаве тим, що вперше зібрало під однією обкладинкою усі три казки-повісті циклу. А ще це напрочуд ошатна, приємна на дотик і зручна для читання книжка із чудовими ілюстраціями Грасі Олійко.

Сподіваюся, якщо ти зазнайомився з історією Алі лише на уроці, бажання прочитати пригоди «дівчинки з розплетеною косичкою» до кінця залишилося і воно точно стане ще більшим, як тільки тобі до рук втрапить це так вишукано та з такою любов‘ю зроблене видання!

Наталя Марченко.

Дорослому читачеві

Коментарі до статті