Катерина Паньо. "Полювання на сліпса"
8 лютого 2011, 14:48   Автор: Наталя Марченко

Паньо К. Полювання на сліпса / К. Паньо ; худож. Н. Пастушенко. – Київ : Грані-Т, 2009. – 104 с. : іл. – (Сучасна дитяча проза).Для дітей молодшого шкільного віку

К.Паньо. Полювання на сліпса. ОбкладинкаХто мешкає поміж Коренів Найбільшого Дерева в оселі, де так затишно пахне здобою, шоколадом і кавою? Поняття не маєш?!!
А хто називає місяці не «травень» чи «жовтень», а «Щедрий місяць» та «Жаб’яча дуля»? Теж не знаєш?!!
І навіть не уявляєш, хто б міг оселитися в Прозорій Кулі на Великому Дереві?
Тоді ти просто зобов’язаний узяти до рук книгу Катерини Паньо, розгорнути, і, що називається з перших рук (вибач за повтор!), дізнатися, як малий Лулука замість товктися коло Буркунів, розмовляти з професором Ґлючкінсом та Гримзою, привів додому нікому невідомого Хтося та що з того вийшло.
Мені особисто було дуже цікаво.
Адже не в кожній книжці можна добряче пополювати на сліпса на зачарованих сходах, послухати бувальщину про знайомого Брикуля та з’ясувати раз і назавжди, чому так важливо бути самим собою.
А якщо ти захочеш дізнатися ще більше про пригоди та відкриття малого Лулуки та його друзів, – досить взяти до рук інші книжки Катерини Паньо – «Сонечко для мами Лу» та «Цвіт мандрагори» – і її допитливі щирі герої щедро поділяться з тобою сонячними дивами свого казкового світу.

Наталя МАРЧЕНКО

Дорослому читачеві
Додаткова інформація

Коментарі до статті

olenka


Тоді ти просто зобов’язаний узяти до рук книгу Катерини Паньо...

Зобов'язаний??? хм....
Наталя Марченко


Щиро рада, що нарешті увагу привернули книги Катерини Паньо!!!

(Для Оленки): Заклик-зобов'язання взяти до рук книжку є не лише в цій моїй анотації :)))
Коли якась книжка припадає мені до серця, я насправді щиро хочу, щоб інші теж взяли її до рук і прочитали. Бо інакше ніхто не знатиме правди. Оцінити текст можна, лише прочитавши його.

А книжки Паньо такі "мумітролисті" й українські водночас!
У мене завжди поліпшується настрій, коли їх читаю. Хочеться лишній раз цьомнути донечку, погладити по голві сина й спекти щось смачнюще до кави, відсунувши далеко-далеко за стіни дому всі свої робочі плани...
Оксана


Напишите лучше историю создания книги и более внятную биографию автора.Ничего нет в интернете!А нужно писать отзыв на книгу...
Наталя Марченко


На жаль, "історію створення книги" й "более внятную биографию автора" може написати лише дослідник, який візьметься вивчати творчість К. Паньо. Можливо, саме Ви?

Бібліотека може лише надати Вам відомості про джерела щодо творчості письменника (якщо такі є). Зверніться до "Віртуальної довідки" чи завітайте безпосередньо до бібліотеки.
Саша


Как можно включать в школьную программу (пусть даже как внеклассное чтение) живых авторов? И пока чадушко сидит с видом мученика, мама, папа и все родственники роются в памяти и в интернете, пытаясь найти текст очередного перла, который вышел один раз в жизни тиражом в 1000 экземпляров и продавался в метро и в школьную библиотеку не поступал? Есть много хороших проверенных временем книг...
Наталя Марченко


На щастя у кожного нового покоління з'являються свої "перевірені часом" книги. До речі, чимало з того, що нині сприймаєте як "вічне", було для сучасників "бульварною літературою" :). Так само, величезна кількість "перевірених часом" текстів увійшли до шкільних програм за життя авторів і доволі часто - прямо з-під пера, бо писалися ледь не на замовлення тогочасного освітянства :) (особливо тим "грішила" радянська освітня система).
Думаю, не варто біди книгорозповсюдження в Україні перекладати на голову авторів, яких нині в Україні багато, і то - ПРЕЧУДОВИХ!!!
Читайте!!!
І ще... Жодної книжки рівня "очередного перла, который вышел один раз в жизни тиражом в 1000 экземпляров и продавался в метро" (окрім хіба що російського друкованого-передрукованого ширпотребу, що його везуть на всі оті "розкладачки" поряд з китайськими брязкальцями) до програми не увійшло.
+ Ніщо не завадить насправді зацікавленим у належній освіті своєї дитини батькам, замість чергових вікон чи систем стежіння за дітьми, придбати до шкільної бібліотеки сучасні книжки :))